Seabourn

Ultra-luxury All Inclusive

Společnost Seabourn je jednou z nejluxusnějších plavebních společností vůbec.

Ve společnosti Seabourn pracují lidé s vášní pro cestování. Lidé, kteří věří, že cestování obohacuje lidského ducha. Na palubě jejich lodí je každá touha splněna pohotově a s vstřícným úsměvem. Ať už se jedná o teplou deku a šálek horké čokolády, když sedíte na otevřené terase během plavby po Norských fjordech nebo relaxační masáž krku u bazénu, při plavbě na těchto lodích budete mít pocit, že jste členem velmi exkluzivního klubu.

Plavby Seabourn Cruises a situácia s pandémiou COVID-19 Plavby se nesou v elegantním, ale zároveň uvolněném klubovém duchu a kromě luxusních suite kajut a nádherných destinací společnost nabízí různé aktivity hlavně pro milovníky vodních sportů.

Flotila se skládá z menších lodí, které připomínají spíše privátní jachty a plují i ​​na místa, kde se velké lodě nedostanou. Lodě jsou spojením luxusu a elegance s vynikajícím servisem a vysokým komfortem.

Všechny apartmány jsou vnější kajuty, luxusně zařízené, s politikou otevřeného baru, kde se podávají prémiové vína, šampaňské a lihoviny.

Destinace: Aljaška, Antarktida, Patagonie, Arabský poloostrov, Indie, Asie, Austrálie, Nový Zéland, Kanada, Nové Anglie, Karibik, Středozemní moře, Severní Evropa, Panamský Kanál, Jižní Amerika

 
Název loděTonážKajuty
hosté
Hodnocení
Rok
výstavby
Poslední
renovace
Seabourn Encore40.350 t3022016 
Seabourn Odyssey32.346 t22520092017
Seabourn Ovation40.350 t2252018 
Seabourn Persuit Expedičné lode23.615 t132 2023 
Seabourn Quest32.346 t22520112018
Seabourn Sojourn32.346 t22520102018
Seabourn Venture Expedičné lode23.000 t132-2021 
   Expedičné lode Expedičná loď

Ubytování: prostorná suita přivítá své hosty šampaňským a plně zásobeným barem podle osobních preferencí. Všechny suity jsou promyšleně navrženy a vkusně vyzdobeny s pozorností na detaily. Mají široký výhled na moře a většina z nich disponuje i soukromou verandou.
K vybavení každého apartmánu patří: Osobní steward který zajistí, že vše v suite bude vždy podle představ hosty. Dostatečné úložné prostory a šatník, plyšové froté župany, pantofle, trezor. Dvojlůžko nebo postel velikosti Queen s luxusním matrací na míru, bavlněným prádlem, sezónní přikrývkou a polštáře z výběru pevných nebo měkkých. V koupelně: prostorná mramorová vana, dvojité umyvadlo, sprchovací kout a luxusní výrobky s exkluzivní vůní vytvořenou pro Seabourn londýnskou společností Molton Brown . Bar v suite s výběrem nealkoholických nápojů, vín a destilátů. Interaktivní zábavu nabízí televize se satelitními programy a stovkami filmů a hudby. Komfortní aplikace  PressReader® přináší výběr oblíbených novin a časopisů hosta přímo do jeho smart telefonu nebo tabletu. Na expedičních lodích, dalekohled Swarovski Optik v každé suite, který mohou hosté používat během plavby.

Stravování: kulinářské zážitky světové úrovně, povzneseno na nevyšším možnou úroveň i díky kulinářskému partnerství s šéfkuchařem Thomasom Kellerom.
Vysoce oceňovaná kuchyně společnosti Seabourn začíná těmi nejkvalitnějšími ingrediencemi, naplněnými autentickými regionálními příchutěmi, připravovanými á la minute šikovnými palubními kuchaři a podávanými s hrdostí.
Každá loď nabízí výběr stravovacích zařízení, ze kterých si může host vybrat podle své momentální nálady. Téměř všechny mají otevřeno sezení. Všechna jídla jsou bez příplatku a k obědu a večeři se bezplatně nalévají kvalitní vína.
Hlavní jídla si hosté na vyžádání mohou vychutnat i ve své suite nebo na verandě.
Seabourn je hrdým členem Chaîne des Rôtisseurs, jedné z nejprestižnějších gastronomických společností na světě, která se věnuje umění vynikajících jídel.

Aktivity: Den na lodi Seabourn nabízí pestrou paletu aktivit a odpočinku. Den na lodi Seabourn nabízí pestrý výběr aktivit nebo odpočinku. Pozdravte slunce cvičením jógy na palubě nebo se převratte na druhou stranu a odložte si to později. Zaběhněte si na běžícím pásu s výhledem na moře v posilovně nebo si dopřejte masáž ve wellness centru. Zúčastněte se fascinující přednášky nebo si na své soukromé verandě přečtěte zprávy přes PressReader. Zahrajte si golf na devět jamkovém hřišti nebo vyzkoušejte štěstí v kasinu. Navštivte salon krásy, ponořte se do bazénu nebo si jednoduše podívejte některý z premiérových filmů v posteli (s popcornem).
K mimořádně oblíbeným patří Marina Day - v různých destinacích, s nabídkou vodních sportů, včetně používání kajaků, šlapadel, paddleboard, jízdy na nafukovacích donuts, banánových člunech, vodního lyžování a dalších. K těmto dnem Batra i zábavné barbecue na pláži a jedinečný zážitek Caviar in the Surf.

Aplikace pro mobil Seabourn Source: hosté se na aplikaci mohou připojit bezplatně na palubě každé lodi. Seabourn Source nabízí intuitivní a aktuální přístup k denním podrobnostem plavby přímo prostřednictvím smart telefonu, tabletu nebo notebooku. Nabízí: denní programy aktivit a zábavy, jídelní lístky a časy stravování pro všechny místní stravovací zařízení, časy zastávek v přístavech, informace o palubních lázeňských procedurách a lekcích wellness, možnost rezervace exkurzí na pobřeží, připojení k placenému satelitnímu internetu, informace o osobním lodním účtu.  Bližší informace ZDE  

V ceně plavby je zahrnuto:

 • Ubytování v kajutě kategorií Suite
 • Plná penze na palubě a nápoje, kaviár kdykoliv během dne
 • Minibar naplněný na základě vašich požadavků
 • Zábava a animace na palubě
 • Spropitné pro personál
 • Některé speciální události na pevnině
 • Wi-Fi připojení (množství minut záleží od kategorie kajuty)
 • Přístavní poplatky

V ceně není zahrnuto:

 • Některé fakultativní výlety na pevnině
 • Některé druhy prémiových alkoholických nápojů
 • Osobní výdaje (kasino, nákupy v buticích, masáže a služby v spa a beauty salonu, babysitting, soukromé lekce ve fitness atd.)
 • Doprava do / z hlavního přístavu nalodění / vylodění
 • Víza (pokud jsou potřeba)
 • Osobní cestovní pojištění


Informace k situaci COVID-19 v souvislosti s plavbami společnosti Seabourn

Situácia COVID-19 - Aktuálne informácie o plavbách na Crystal Cruises Důležité upozornění:
Uvedené informace mohou podléhat změnám i bez předchozího ohlášení, v důsledku zavedení nově aktualizovaných nařízení ze strany lodní společnosti. Pro přesné informace doporučujeme kontaktovat Oneworld Travel, případně konzultovat webovou stránku společnosti.

Aktuální informace o plavbách Seabourn v souvislosti s pandemickou situací COVID-19: LINK (v angličtině).

 Z důvodu zajištění co nejbezpečnějších zážitků musí být všichni členové posádky a cestující na všech plavbách společnosti Seabourn plně očkováni na nasledujících plavbách:
- plavby Seabourn Ovation v Řecku v termínech od 3. července do 16. října 2021
- plavby lode Seabourn Odyssey v Karibiku v termínech od 18. července do 31. října 2021. 

Pro Seabourn jsou nejvyššími prioritami ochrana zdraví, bezpečnosti a pohodlí své hosty, posádky a navštěvovaných komunit, jakož i ochrana životního prostředí.
Společnost konzultovala skupinu předních virologů, epidemiologů, techniků a odborníků na veřejné zdraví a pověřila jejich posouzením fyzických zařízení a postupů společnosti a navržením jakýchkoli vylepšení nebo změn s účelem neustále snižovat riziko nákazy.
Jejich návrhy byly začleněny do školení, provozu a dohledu nad palubními sanitačními a bezpečnostními protokoly.

Lodě Seabourn nabízejí výhody malých lodí s nízkou kapacitou hosty na palubě, včetně:

 • Jeden z nejvýhodnějších poměrů prostor / host na moři
 • Většina apartmánů má i soukromou zařízenou verandy
 • Výběr z několika možností stravování s vnějším a vnitřním posezením
 • Možnost pořádání soukromých výletů na pobřeží, dopravy automobilem, rezervací v restauracích a další

Aktuální informace o zdravotních a bezpečnostních protokolech společnosti na jejich webové stránce: LINK
Aktuální informace o začátcích plaveb na webové stránce společnosti: LINK

Na palubě:

Vylepšená sanitace životního prostředí
Veřejné prostory a kajuty budou důkladně a častěji čištěny pomocí bezpečného dezinfekčního prostředku, který prokazatelně ničí koronaviry.

Zdravotní péče
Vysoce vyškolený lodní zdravotnický personál zahrnuje lékaře a zdravotní sestry schopných postarat se o široké spektrum zdravotních stavů, včetně léčby pacientů s COVID-19. Lékařské centra budou vybaveny příslušnými testovacími a léčebnými kapacitami COVID. Všichni členové týmu budou povinni nosit obličejovou ochranu schválenou společností Seabourn.

Větrání
Lodě budou vybaveny vylepšenou filtrací vzduchu s inovovanými systémy HVAC. Tyto systémy budou navrženy tak, aby každých pět až šest minut nahrazovaly vzduch na veřejných prostranstvích a v salonech. Jako další zabezpečení se v klíčových oblastech, jako jsou lékařské střediska a speciální izolační místnosti, budou používat filtry HEPA.

Protokoly k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví během plavby

1. Před odchodem z domu

 • Stáhněte si aplikaci Seabourn Source, která nabízí užitečné nástroje pro plánování cesty, jakož i aktuální informace.
 • Důrazně se doporučuje zakoupení komplexního cestovního pojištění, které poskytuje i ochranu před ztrátami ze zrušení / zpoždění cesty, pohotovostní lékařské péče, a vztahuje se i na rizika vyplývající z onemocnění COVID-19.
 • Minimálně týden před plavbou dodržujte doporučená opatření v oblasti veřejného zdraví.
 • Vyplňte zdravotní dotazník před nalodění
 • Podrobte se PCR testu na COVID-19 nejvíce 72 hodin před začátkem plavby.

2. Nalodění

 • Přímo při nalodění každý host projde dalším testem na COVID-19.
 • Dynamické rozložení naloďování - hosté se nalodí dle svého příjezdu a podle plánovaných transferů z letiště do přístavního terminálu.
 • Použijí se fyzické odstupy.

3. Na palubě

 • Nošení ochranných roušek na obličej je povinné pro všechny hosty a posádku na palubě a během výletů tam, kde není možné dodržet fyzický distanc. Rouška musí vyhovovat aktuálním standardům CDC. Pro vaše pohodlí jsou k dispozici takové roušky pro všechny hosty na palubě.
 • V přístavních terminálech, na palubě a při výletech na pobřeží je nutné udržovat přiměřenou fyzickou vzdálenost.
 • Pro zlepšení přívodu čerstvého vzduchu a snížení rizika onemocnění se používají zlepšené strategie řízení a větrání vzduchu, silnější filtry a další technologie.
 • Vylepšené sanitační postupy na palubě budou zahrnovat určité změny ve stylu služeb pro podávání potravin a nápojů. Na nepřetržitou dezinfekci povrchů budou používat dezinfekční prostředky uvedené na seznamu EPA, které zabíjejí nové koronaviry
 • Na palubách budou rozmístěny početnější stanice na dezinfekci rukou.
 • Celý palubní personál se podrobí denním kontrolám teploty, zdravotním kontrolám na COVID-19 a pravidelným testem.
 • Na řízení lékařské péče je zaveden plán reakce na základě rizika, včetně vyhrazených apartmánů určených k izolaci a dalších provozních opatření na palubě.
 • Se soukromými poskytovateli na pobřeží jsou předem dohodnuté podmínky pro karanténní ubytování, lékařskou péči a dopravu.
 • Byl připraven přísný plán reakce na nouzové situace, aby v případě potřeby byl proveden screening a izolace nemocných Aleve rizikových osob; sledovat informovat a izolovat jejich kontakty a v případě potřeby zajistit lékařskou evakuaci.

4. Vylodění

 • Před ukončením plavby bude proveden další zdravotní screening.
 • V případě potenciálního nebo potvrzeného případu budou osoby, které byly s postiženým v bližším kontaktu, kontaktovány.