Seadream Yacht Club

Netradičné all-inclusive plavby na jachtách

SeaDream Yacht Club je soukromá výletní lodní společnost se sídlem v norském Oslu. Byla založena v roce 2002 Američanem Larrym Pimentelom a jeho obchodním partnerem Atlem Brynestadom, norským zakladatelem společnosti Seabourn Cruise Line. Brynestad se od té doby stal předsedou společnosti a jejím jediným vlastníkem. Tato společnost vlastní dvě identické jachty, které byly prvními luxusními jachtami. Můžete na nich zažít pocit soukromí i exkluzivity.
Obě jsou navíc vybaveny plošinou pro vodní sporty, která může být snížena do vody pro různé aktivity jako plavání, šnorchlování, jízda na kajaku, windsurfing a vodní lyže. Obě lodě jsou hojně zásobené doplňujícím vybavením pro vodní aktivity včetně skútrů, kajaků se skleněnými dny, laserových plachetnic, nafukovacího banánu, vodních lyží, šnorchlovacích potřeb a sólo paddleboard. K dispozici jsou také horská kola pro využití na pevnině.

Služby jsou zde prvořadé a obě jachty se těší opravdu vysokému poměru počtu posádky vůči hostům (1: 1), což umožňuje skutečně výjimečný a individuální přístup a je velmi pravděpodobné, že barman bude znát nejen váš oblíbený nápoj, ale i vaše jméno. Posádka se skutečně vynasnaží splnit každé vaše přání, aby vám zpříjemnila plavbu. Tato úroveň personalizovaných služeb je to, co dělá SeaDream plavby tak osobitými.
Tato společnost je známá pro její neformální, intimní zkušenosti s jachtingem. SeaDream se řídí heslem: "Je to jachting, ne plavba." O těchto plavbách se také říká, že zaujmou i ty, kteří nemají obecně plavby v lásce. I proto má velká většina hostů na palubě za sebou už několik SeaDream plaveb a rádi se na ně vracejí.

Destinace: SeaDream nabízí většinou plavby v trvání 7 nocí a to hlavně do Karibiku, na Řecké ostrovy a ve Středozemním moři. Repoziční a transatlantické plavby jsou také v nabídce.
Nabízí i charterové služby na všech plavbách, ale nikdy na obou jachtách najednou.

Název loděTonážKajuty
hosté
Hodnocení
https://www.luxusneplavby.sk/images/content/content/1843/berlitz_logo.jpg
KapacitaRok
výstavby
Poslední
renovace
SeaDream I4.333 t56112 pax19842018
SeaDream II4.333 t56112 pax19852020


Ubytování:
Obě SeaDream jachty nabízejí na výběr ze čtyř typů prostorných kajut bez balkonů:
54 Yacht Club kajut, které obsahují buď dvě oddělená lůžka nebo manželskou postel s kvalitní belgickou ložním prádlem, obývací část s pohovkou, židlemi a stolem, prostorný šatník, psací stůl s psacími potřebami, mramorem obkládanou koupelnu se sprchovým koutem a s toaletními potřebami Bvlgari®.
Dále apartmán Owner Suite, který zahrnuje ložnici s manželskou postelí a koupelnu s výhledem na moře, prostornou obývací pokoj a jídelní kout s druhou menší koupelnou, psacím stolem, internetovým připojením a část s občerstvením. Obě ložnice a obývací pokoj poskytují nejmodernější zábavní systémy.
Třetí kategorií je Commodore Club Class. Těchto osm kabin vzniklo spojením vždy dvou Yacht Club kajut. Zahrnují: 2 lednice, 2 psací stoly, 2 koupelny a 2 šatníky, 2 gauče a stoly.
Čtvrtou kategorií je apartmán Admiral Suite, který má oddělenou obývací a jídelní část, ložnici a 1,5 koupelny. Samostatná ložnice zahrnuje velkou manželskou postel a vanu. Najdete zde i 3 okna. Zábavní centra se zde nacházejí v obývacím i ložnicové části.
Všechny kajuty mají okna, plochou obrazovku a DVD přehrávač, dokovací stanici na iPod, telefon, trezor a mini ledničku s nealkoholickými nápoji, pivem a vodou a klimatizací.

Stravování:
Plná penze i nápoje (včetně mnoha prémiových značek) jsou zahrnuty v ceně plavby. Každá loď má k dispozici dvě restaurace: Main Dining Salon a Topside Restaurant. V prvním jsou podávány večeře á la carte v kontinentálním stylu. V té druhé jsou podávány snídaně, obědy a večeře v eklektickém stylu formou bufetu. Rezervace nejsou potřeba v ani jedné z restaurací. Kromě výše zmíněných restaurací je k dispozici také 24-hodinová pokojová služba, chuťovky a kaviár v hlavní hale a čerstvé sendviče v baru v horní části lodi a u bazénu. Kaviár a šampaňské je k dispozici po celou dobu plavby. SeaDream také nabízí menu z výhradně surových (raw) potravin.
Speciální jídla jsou k dispozici na vyžádání, košer jídla nejsou k dispozici.
Každá kajuta má bar a ledničku zásobené pivem, nealkoholickými nápoji a balenou vodou. Tento bar lze také zásobit lihovinami či vínem podle požadavků.

Hosté pokrývají širokou škálu věkových kategorií od 30 do 80 let. Většina z nich jsou páry, ale také najdete rodiny se staršími dětmi a přátel či sourozenců, kteří cestují společně. Cestující jsou profesionálové a důchodci, zcestovalí a styloví. Velké procento z nich je na SeaDream plavbě opakovaně.
Národnosti mají tendenci kolísat od jedné plavby ke druhé, dokonce ve stejné lokalitě. Na plavbách v Karibiku obvykle dominují američtí cestující. Na středomořských najdete různé kombinace s více Evropany a Australany.

Vstup na plavbu není možný pro děti mladší než 1 rok. Na palubě nenajdete speciální animace pro děti. Vodní sportovní aktivity a přístavní náročné trasy jsou přitažlivé spíše pro starší děti, které chtějí být aktivní a zkoumat a nevadí jim komunikace s dospělými.

Jazyk na palubě:
Všechna oznámení jsou dostupné v anglickém, německém, francouzském, španělském a portugalském jazyce.

Program na palubě:
Definice zábavy na palubě mega jachty automaticky stává velmi osobní. Hosté mohou požádat o své oblíbené písně v Piano baru, tančit v hlavním salonu nebo sledovat filmy na zadní bazénové palubě .. Sdílet příběhy s nově nabytými přáteli a zároveň se těšit z jemného doutníku a koňaku po večeři v doprovodu zvuků klasické kytary je nezapomenutelným zážitkem. Zkuste své štěstí v kasinu nebo si vychutnejte prvotřídní thajskou masáž v spa. Velký výběr CD a DVD je k dispozici v kajutách a iPody jsou naplněné velkým výběrem hudby.

Na lodi jsou dál k dispozici horská kola, golfový simulátor s 30 podpisovými golfovými hřišti, bohatou knihovnu s více než 1.200 knihami v různých světových jazycích a mediální knihovnu, přenosné laptopy k používání na palubě, vysoce výkonný dalekohled,
Kromě toho i i sauna, parní místnost, bazén a vířivka. Moderní fitness centrum s výhledem na oceán, ve kterém najdete běžecké pásy, profesionální stroje, stacionární kola s TV a DVD přehrávači, denní kurzy jógy a tai-či.

Lodní marina - zadní platforma lodi nabízí bohatou výbavu pro vodní sporty, včetně wave běžci, kajaků, desek na paddleboard, šnorchlového vybavení, vodních lyží, wakeboard, plovacích plošin, banánových člunů a plovoucího ostrova.
Během zastávek v přístavech si můžete zdarma zapůjčit i horská kola na pobřežní průzkum. Stejně jsou v ceně i některé výlety na pevnině, jako je pěší turistika a cykloturistika, s manažerem aktivit, nebo nákupy čerstvých potravin na místním trhu s lodním kuchařem.

Společnost SeaDream má navíc pro své klienty několik speciálních zážitkových akcí:
Champagne & Caviar Splash™ v Karibiku - gurmánský gril podávaný na bílé písečné pláži a následná party s kaviárem a šampaňským.
Dessert Extravaganza - elegantní posezení po večeři s jedinečnou ochutnávkou dezertů. Pro ideální ukončení dokonalého dne na palubě.
Signature Balinese Dream Beds - možnost strávit noc pod širým nebem na balinézskej manželské posteli (celkově je jich na palubě 9). Na vyžádání dostanete i měkčí matrace i ložní prádlo a pyžama.
Starlit Movies™ - romantické promítání filmů na otevřené palubě pod hvězdným nebem. Na pohodlných nastavitelných lehátkách, s polštáři, přikrývkami, čerstvým popkorn a podáváním nápojů.
Toto vše mohou hosté využívat bez příplatku - na některé aktivity je nutná rezervace předem.

Dresscode:
Oblečení na SeaDream je vždy neformálně. Vhodné oblečení pro muže jsou kalhoty a sportovní košile, zatímco ženám doporučujeme nosit kalhoty a halenku, letní šaty nebo kalhotový kostým. Džíny nejsou vhodné během celé plavby.

Kouření:
Ve většině prostor lodí není dovoleno kouřit. Tento zákaz zahrnuje i elektronické cigarety. Kouření je povoleno pouze ve viditelně označených zónách. 

V ceně plavby je zahrnuto:

 • Ubytování v kajutě vybrané kategorie
 • Plná penze
 • Nápoje (kromě prémiových)
 • 24 hodinový pokojový servis
 • Využívání zařízení a vybavení na palubě
 • Využívání vybavení lodní platformy na vodní sporty
 • Posilovna, bazén, sauna, golfový simulátor, skupinové cvičení včetně jógy a tai-či
 • Zážitkové akce Champagne & Caviar Splash (v Karibiku), Dessert Extravaganza, Balinese Dream Beds, Starlit Movies
 • Některé exkurze na pevnině
 • Spropitné pro personál

V ceně není zahrnuto:

 • Osobní výdaje na palubě (obchody, kasino, spa .. )
 • Ostatní nápoje
 • Volitelné exkurze na pevnině
 • přístavní poplatky
 • Cestovní pojištění
 • Víza (pokud jsou potřeba)
 • Doprava do / z hlavního přístavu nalodění / vylodění

Video o společnosti:


Informace k situaci COVID-19 v souvislosti s plavbami společnosti SeaDream

Situácia COVID-19 - Aktuálne informácie o plavbách na Crystal Cruises Důležité upozornění:
Uvedené informace mohou podléhat změnám i bez předchozího ohlášení, v důsledku zavedení nově aktualizovaných nařízení ze strany lodní společnosti. Pro přesné informace doporučujeme kontaktovat Oneworld Travel, případně konzultovat webovou stránku společnosti.

Aktuální informace o plavbách SeaDream v souvislosti s pandemickou situací COVID-19: LINK (v angličtině).

SeaDream byla jednou z prvních společností, která obnovila své plavby.
Na palubě provedly sérii přísných bezpečnostních a zdravotních opatření pro prevenci proti výskytu onemocnění COVID-19.

Na tomto videu můžete vidět některé z opatření, které byly přijaty na zajištění bezpečnosti a zdraví hosty na palubě.

Nové vybavení, které bylo implementováno na palubě lodí, aby se snížila pravděpodobnost výskytu SARS-CoV-2.