Regent Seven Seas Cruises

Lodní společnost Regent Seven Seas Cruises se sídlem v Miami na Floridě lze považovat za jednu z nejluxusnějších společností. Specializuje se na plavby velmi luxusními loděmi s malou kapacitou cestujících a bohatým vybavením.
Loď Seven Seas Mariner byla první loď "Suite Only" a "Balcony Only" na světě a v roce 2002 byla oceněna jako "Ship of the Year" (Loď roku).
loď Seven Seas Explorer byla v 2016 uvedena a uznána jako "Nejluxusnější loď na světě".

Regent Seven Seas zahrnuje do tarifů svých plaveb kromě klasických položek i většinu alkoholických nápojů na palubě lodi, většinu pobřežních výletů v přístavech, wifi a spropitné pro personál. Ceny programů mohou obsahovat i pobyt v hotelu před nebo po plavbě, transfery a někdy i letenky. Ne nadarmo jsou označovány jako "The Most Inclusive Experience" - nej All Inclusive.

Koronavirus a situácia na lodiach Regent Seven Seas Cruises RRSCVšechny lodě RSSC se těší výjimečně vysokému poměru počtu posádky vůči hostům, což umožnuje skutečně výjimečný a individuální přístup a další výhody, jako například žádné čekání při nalodění či jiných službách.

Kam plují lodě Regent Seven Seas

Společnost nabízí plavby do Afriky, Indie, na Aljašku, do Asie a Tichého oceánu, Kanady, Nového Anglie, Karibiku, Panamského průplavu, Středomoří, Severní Evropy, Jižní Ameriky, delší trasy jako například z Barcelony do Miami či ze San Francisca do New Yorku, jakož i plavby kolem světa.

Název loděTonáž Hodnocení
KapacitaRok
výstavby
Poslední
renovace
Seven Seas Explorer56.000 t750 pax2016 
Seven Seas Grandeur56.000 t-750 pax2023 
Seven Seas Navigator28.803 t490 pax19992019
Seven Seas Mariner48.075 t700 pax20012018
Seven Seas Splendor56.000 t-750 pax2020 
Seven Seas Voyager42.363 t700 pax20032016

Kajuty na lodích Regent Seven Seas

Regent Seven Seas nabízí ubytování pouze v apartmánech a ty patří mezi nejprostornější na moři. Na všech lodích (kromě Navigator) mají všechny apartmány vlastní balkon.
Všechny apartmá mají oddělenou obývací část; vlastní balkon (kromě kategorie Deluxe Window Suite na lodi Navigator), velkou manželskou postel postelí nebo dvěma oddělenými lůžky; personalizovaný bar s alkoholickými nápoji a mini-bar doplňován denně nealkoholickými nápoji, pivem a balenou vodou, prostornou šatnu; mramorovou koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem; L'Occitane® mýdla, šampony a tělová mléka; plyšové župany a pantofle; vysoušeč vlasů a soukromý trezor; interaktivní televizi s rozsáhlou knihovnou médií a bezplatnými filmy na vyžádání s plochou obrazovkou; láhev šampaňského na uvítanou a 24hodinovou pokojovou službu s večeří podávanou chod po chodu.

Concierge apartmány a vyšší nabízejí navíc: 1 noc v luxusním hotelu před plavbou, přednostní rezervace on-line na pobřežní exkurze, prioritní rezervace stolů on-line v Prime 7 a Signatures, WiFi celé lodi, 15 minut volného času telefonování z lodi na pevninu , 10% sleva na prémiové vína a alcohol, 5% sleva na Regent Choice pobřežní výlety a Hotel and Land program, dalekohledy, illy® kávovar a kašmírovou deku.

Penthouse apartmány a vyšší kategorie nabízejí navíc: služby osobního majordoma, výběr kosmetiky L'Occitane® a Hermès®, iPhone® dokovací stanice pro všechny modely iPhone® a iPad® na osobní používání.

Navigator, Mariner a Voyager kategorie a vyšší nabízejí navíc: garantované rezervace každou noc ve specializovaných restauracích dle vlastního výběru, přednostní on-line rezervace pobřežních exkurzí.

Stravování

Každá loď má k dispozici několik různých typů restaurací. V nejprostornější hlavní restauraci Compass Rose se podávají snídaně, obědy i večeře v kontinentálním stylu, případně i veganské či košer jídla. Rezervace zde nejsou nutné.
La Veranda rovněž nabízí snídaně a obědy formou bufetu, sedět se dá i na terase. Večer se mění na Sette Mari at La Veranda a nabízí italská jídla á la carte.
Další je steakhouse Prime 7, který je otevřen pouze během večeří a jsou nutné rezervace předem.
K dispozici je i exteriérová restaurace Pool Grill, kde vám nabídnou kromě hamburgeru i grilované mořské speciality, saláty, mléčné koktejly, zmrzlinové poháry ..
Francouzská restaurace Charteruse nebo Signatures (záleží od lodi) bývá otevřená na obědy a na večeře (na večeře je nutná rezervace). Pacific Rim je asijská restaurace otevřena během večeří a je nutná rezervace.
Každá loď má i svou kavárnu (s různými názvy), kde si můžete během celého dne kromě kávových specialit bezplatně vychutnat i zákusky, sendviče, koláčky a přečíst si noviny či časopisy, které jsou tam denně k dispozici ..

Alkoholické nápoje jsou podávány pouze hostům ve věku od 21 let výše. Společnost si vyhrazuje právo zamítnout a zadržet alkoholické nápoje zakoupené mimo lodě.

Hosté: Co se věku týče, na lodích potkáte páry ve věku od 35 do 80 let, ale RSSC především přitahuje starší páry ve věku nad 60 let, kteří jsou bohatí a zkušení cestovatelé.
Trasa lodi má tendenci řídit úrovně věku a aktivity na jednotlivých plavbách, takže například týdenní plavby ve Středomoří lákají o něco mladších, aktivnějších cestovatele než dlouhé zámořské plavby, které jsou přitažlivější spíše pro starší cestovatele. Na plavbách delších než 14 nocí je 50 procent cestujících opakující se hosté.

Děti: Dětský klub Mariner program je určen pro věkové skupiny od 5 do 8, od 9 do 12 a od 13 do 17 let a je pod dohledem speciálně vyškolených poradců. Klub Mariner je však k dispozici pouze na vybraných plavbách.
Hosté mladší 16 let nemají povolen vstup do lázní a fitness centra.
Vstup na plavbu není možný pro děti mladší 6 měsíců.

Jazyk na palubě: Anglický, ale všechny komunikace jsou dostupné i v německém, francouzském, španělském a portugalském jazyce.

Dresscode: Oblečení je doporučeno v rozmezí od příležitostného po formální. Sportovní oblečení je vhodné během dne, avšak oblečení pro volný čas, včetně šortek a džínů není vhodné po 18-té hodině. Doporučené oblečení ve večerních hodinách je elegantní neformální Smart Casual. Pro dámy to znamená sukni nebo kalhoty s halenkou nebo svetrem, kalhotový oblek či šaty; a kalhoty a košili s límcem pro pány. Sportovní saka jsou volitelné. Džíny, šortky, trička nebo tenisky nejsou vhodné. Kravaty nejsou nutné. Na plavbách v trvání 14 a více nocí je jeden večer formální.

Internet WiFi: hosté mohou využívat neomezený přístup k internetu (navigace na webu, sociální média, kontrola e-mailů). Na každý apartmán je přidělen jeden vstup, to znamená najednou může být připojeno jedno zařízení, s možností výměny.
Kategorie Concierge Suites a výše, jakož i členové věrnostního klubu Seven Seas Society od úrovně Gold-level, mají přiděleno 4 vstupy / zařízení na apartmán.

Kouření: Ve většině prostor každé lodí, včetně apartmánů a balkonů, není dovoleno kouřit. Tento zákaz zahrnuje i elektronické cigarety. Kouření je povoleno pouze ve viditelně označených zónách.

Věrnostní program: Už po absolvování první plavby s RSSC se automaticky stáváte členem prestižní Seven Seas Society®. Členství uděluje množství exkluzivních výhod, jako např. přednostní online rezervace pobřežních exkurzí a rezervace stolování, bezplatné žehlení oděvů, plus okamžité povýšení na Silver level pro hosty, kteří se plaví na 21 a více nocí.
A když člen Seven Seas Society doporučí nového hosta, po jeho první plavbě s Regent Seven Seas Cruises získá bonus 250 dolarů.

 • Bronze úroveň - po první provedené plavbě.
 • Silver - po 21 odplavaných nocích.
 • Gold - po 75 odplavaných nocích.
 • Platinum po 200 odplavaných nocích.
 • Titanium po 400 odplavaných nocích.
 • Diamond po 1.000 odplavaných nocích.
 • Commodore po 2,000 odplavaných nocích

Oficiální měna: Oficiální valutou na lodích je americký dolar ($).

V ceně plavby je zahrnuté:

 • Ubytování v luxusním apartmá s balkonem (kromě kat. Deluxe Window na lodi Navigator)
 • Plná penze v gurmánských restauracích nebo ve vlastním apartmánu bez příplatků
 • Většina nápojů z nápojového lístku v neomezeném množství, včetně láhve pravého šampaňského na uvítanou.
 • Denně doplňován minibar (minerálka, pivo, nealko a ve vyšších kategoriích kompletní výběr)
 • 24 hodinový pokojový servis
 • Připojení WiFi celé lodi
 • Účast na vzdělávacích a zábavných programech
 • Fitness centrum, vířivky a bazény
 • Exkurze dle výběru na pevnině v každém přístavu
 • Samoobslužná prádelna
 • Služby prádelny (ve vyšších kategoriích)
 • Animace pro děti na vybraných plavbách
 • Spropitné pro personál
 • Přístavní poplatky
 • Doprava do a z přístavu (pro kat. Concierge a výše)
 • Balíček Pro-Cruise (pro kat. Concierge a vyšší, pokud je rezervace potvrzena min. 60 dní před odjezdem): 1 noc v hotelu se snídaní a transfery
 • Grand Voyages a Navigate the World Cruise: připojení na Wifi ve všech kategoriích.
 • Na Navigate the World plavbách také 15 hodin telefónních hovoru na apartmán, balíček Pro-Cruise pro všechny kategorie a bezplatná lékařská péče na palubě v případě potrebujete.

V ceně není zahrnuto

 • některé alkoholické nápoje výjimečně exkluzivních značek
 • doprava do / z přístavu nalodění - vylodění
 • kyvadlová doprava v přístavech
 • osobní výdaje na palubě (kadeřnictví, nákupy, čistírna, kasíno ... )
 • osobní cestovní pojištění - informujte se u nás o možnostech
 • víza (pokud jsou vyžadována)


Informace k situaci COVID-19 v souvislosti s plavbami společnosti RSSC

Situácia COVID-19 - Aktuálne informácie o plavbách na Crystal Cruises Důležité upozornění:
Uvedené informace mohou podléhat změnám i bez předchozího ohlášení, v důsledku zavedení nově aktualizovaných nařízení ze strany lodní společnosti. Pro přesné informace doporučujeme kontaktovat Oneworld Travel, případně konzultovat webovou stránku společnosti.

Aktuální informace o plavbách RSSC v souvislosti s pandemickou situací COVID-19: LINK (v angličtině).
Podmínky nalodění na plavbu: Voyage Health

Regent Seven Seas Cruises pozorně sleduje situaci v souvislosti s pandemií COVID-19. Společnost spolupracuje s Panel Healthy Sail - týmem interdisciplinárních odborníků, kterému předsedá guvernér Michael Leavitt, bývalý tajemník amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb, a Dr. Scott Gottlieb, bývalý komisař amerického úřadu pro kontrolu potravin a léčiv. Skládá se dále z globálně uznávaných odborníků v oblasti veřejného zdraví a orientuje se na vývoj, implementaci a neustálou aktualizaci standardů v tomto oboru.

Protokoly o bezpečnosti a ochraně zdraví vyvinuté díky této spolupráci zahrnují všechny aspekty operací na palubě a na pobřeží, aby chránily hosty, posádku a obyvatele navštěvovaných destinací.

Plavby společnosti Regent Seven Seas Cruises