Virgin Voyages

All-Inclusive Comfort Class pre dospělé

Vítejte na palubě lodí Virgin Voyages! Virgin Voyages Ltd. je americká lodní společnost se sídlem na Floridě, která byla založena v roce 2014 společností Virgin Group UK, s finanční podporou americké investiční firmy BainCapital. Jedinečný charakter a stavba těchto lodí byly inspirovány právě charismatickým sirem Richardem Bransonem, světoznámým zakladatelem společnosti Virgin Group.
Zajímavostí je, že první flotila společnosti se bude nazývat "Lady Ships" v tématu Your Ladyship, jako pocta britskému dědictví společnosti Virgin.

Lodní společnost Virgin Voyages nabízí klientům zcela nový zážitek z plavby a rozhodně nepatří mezi tradiční lodní společnosti. Namísto toho se připravte na plavbu, která vzbuzuje zážitky, objevuje dobrodružství a rozvíjí zvědavost. S Virgin Voyages nejste pouze pouze obyčejný cestující, ale Sailor = Námořník.

Plavba s Virgin Voyages Vás okouzlí a inspiruje. Společnost chce nabídnou nový přístup k cestování po moři. Vyznačuje se několika charakteristikami, které jsou originální a troufalé zároveň: připojení na wifi, stravování ve všech (20+) palubních restauracích, spropitné pro personál, jedinečné párty a programy, skupinové fitness cvičení, nealko nápoje ... to vše je již v ceně plavby!

Název lodeTonážKajuty
hosté
Hodnocení
Rok
výstavby
Scarlet Lady110.000 t1.408-2021
Valiant Lady110.000 t1.408-2022
Resilient Lady110.000 t1.408-2022
Brilliant Lady110.000 t1.408-2023


 VŠECHNY PLAVBY VIRGIN VOYAGES JSOU Adults Only: Minimální věk hostů musí být minimálně 18 let

Eco-friendly: Nově vybudované a ekologicky šetrné výletní lodě využívají nejmodernější technologie, takže vy se můžete soustředit na zanechávání svých stop v písku a ne na planetě.
Společnost Virgin Voyages využívá technologii pohonu Azipod na snížení spotřeby paliva o 15%. Ve spolupráci s přední švédskou firmou Climeon konvertují odpadní teplo z lodních motorů na čistou elektřinu, což pomáhá snižovat emise oxidu uhličitého.
Na palubách lodí se nepoužívají jednorázové produkty z plastu, včetně brček, lahvové vody a jiných nápojů, nákupních tašek, potravinových obalů, ani take-away kávové a nápojové sklenice. Naopak, lodní společnost zdůrazňuje využívání recyklovaných a opakovaně používaných materiálů.

Typický host Sailor: mladý (tělem a / nebo duší), anglicky mluvící, který upřednostňuje aktivní dovolenou a oblibě fitness aktivity v kombinaci s relaxací v spa, a pro kterého je den nekončí večerem ...

Oficiální jazyk na palubě: angličtina

UbytováníKlienti mají na výběr ze 4 základních kategorií kajut: vnitřní, vnější s oknem, kajuty s balkonem a apartmány MegaRockStar a RockStar Quarters. Rozdíl podkategorií je v umístění kajut, ich velikosti e vybavení, a v některých dalších službách.
Sólo cestující mohou využít ubytování ve vnitřních a vnějších single kajutách, bez příplatku SingleUse.
Moderně zařízené kajuty jsou eco-friendly, při zařizování byly použity přírodní a ekologické materiály.K hi-tech funkcím patří připojení na bezplatnou WiFi, automatický systém osvětlení, nastavitelná klimatizace, 4K HDTV televizory s plochou 43 palcovou obrazovkou a ovládacím tabletem, minibar. K dispozici je také 24 hodinová kajutová osobní služba.
Prostřednictvím aplikace, nainstalované v smartphonu, může host spravovat širokou škálu funkcí kajuty (klimatizace, osvětlení, otevírání a zavírání závěsů, hudba a televize).

Stravování: Žádné klasické lodní bufety, hlavní restaurace, předepsané formální oblečení, určené sezení a časy večeře!
Na každé lodi máte výběr z více než 20 restaurací; od steakhouse a korejského BBQ až po mezinárodní trh s potravinami. Bary se nacházejí na každém patře. A pokud dostanete chuť na pozdní noční občerstvení, žádný problém: k dispozici máte 24 hodinový servis (pizza, hamburger a nudlový bar). A toto všechno je v ceně plavba - ani v jedné restauraci nemusíte platit extra.
Jídelníčky byly sestaveny šéfkuchaři světových měn, jako Brad Farmer a Sohu Kim (oba ocenění michelinskou hvězdou).

NápojeNa palubu lodí Virgin Voyages si cestující mohou přinést 2 x 750 ml láhve vína na kajutu (musí se nacházet v příručním zavazadle). Můžete si s sebou vzít i vodu nebo nealkoholické nápoje, které však nejsou nutné, protože jsou již zahrnuty v ceně plavby. Nezapomínejte ale, že Virgin Voyages omezila využívání plastů na jedno použití - pokud si tedy chcete přinést vlastní vodu nebo nealko nápoje, vyhýbejte se plastovým lahvím a rozhodněte se raději pro plechovky nebo kartony.
 Není dovoleno přinést si na palubu jiný alkohol jako např. pivo a lihoviny.

Ceník: Piva jako Heinken, AmstelLight, Narragansett a Kalik stojí kolem 5 až 6 USD. Lihové nápoje jako např. gin, rum a whisky základních značek stojí kolem 9 USD. Ceny vína se samozřejmě liší, ale v cenové relaci do 10 USD / pohár je k dispozici slušný výběr. Trendovým nápojem společnosti je šampaňské, které je k dispozici za 9 USD / pohár.
* Spropitné je již zahrnuto v ceně nápojů.

 Na palubě lodí Virgin Voyages je dovoleno všem cestujícím konzumovat alkohol, ale ti ve věku 18 až 21 let musí splňovat alespoň jedno z těchto kritérií:
- Musí se jednat o plavbu, která vyplouvá z přístavu mimo USA
- Sdílí kajutu s někým nad 21 let, který bude právně odpovědný
- Být ženatý / vdaná za jiného hosta
- Být aktivním členem armády

Zábava:
Fitness: Bohatý a různorodý výběr fitness programů vám určitě nebude chybět. Včetně skupinových cvičení jako jóga, spinning, bungee, HIT; ale na palubě najdete i boxerský ring, běžeckou dráhu, fitness centrum s Technogym vybavením a vnější fitness zónu The Perch.

Relax: Pokud hledáte odpočinek, lodní lázně Redemption Spa jsou na to jako stvořené. Ocitnete se v podmořské jeskyni, kde se nachází vodoléčebný bazén, lázně hammam, bahenní a solná místnost a ochlazující bazény.
Kromě tradičního plně vybaveného kadeřnického a kosmetického salonu mají páni i svůj vlastní makeover salón Stubble & Groom Barbershop a pro všechny, kteří touží po jedinečném suvenýru z plavby, tady je tetovací studio Squid Ink.

Večerní aktivity: Nočný život na palube je skutočne jedinečne bohatý a v modernom interaktívnom štýle: okrem barov, kasína a diskoték na Vás čakajú tematické večery, live hudobné a tanečné predstavenia, Broadway-style show, karaoke, súťaže.
Ako extra bonus, počas zastávky na Bahamách v klube Bimini Beach Club môžete zažiť vystúpenie niektorého so slávnych DJ-ov ako Diplo, MarkRonson, MK či SofiTukker.


A pokud chcete oprášit vaše kulinářské dovednosti, nenechte si ujít "The Test Kitchen". Nabízí nejen kurzy vaření, ale zasvětí Vás zde i do umění, jak si namíchat ten správný drink a kávové laboratoř.

Spropitné pro personál: již zahrnuto v ceně plavby

Na lodi je bankomat ATM, poskytující americkou měnu při plavbách v Karibiku a euro při plavbách ve Středozemním moři. Všechny výměny jmen budou muset být provedeny před přistáním.

Kouření a používání jakýchkoliv tabákových výrobků (včetně vaporizátorů) jsou povoleny pouze ve vyhrazené kuřácké místnosti a na vnější ploše horní paluby. Kouření je zakázáno i na všech kajutových osobních balkonech.
Porušení tohoto nařízení je považováno za závažné porušení cestovní smlouvy a bude mít za následek pokutu 1 000 USD, a může mít za následek vylodění v dalším přístavu bez nároku na vrácení peněz.

Destinace:
Karibik: 4- a 5-noční trasy z Miami do přístavů jako Puerto Plata, Costa Maya nebo Key West. Objevte krásy San Juanu nebo korálové útesy na ostrově Cozumel v Mexiku, vstupní bránu do Tulumu a pískové pláže na Playa del Carmen. Na krásném ostrově Bimini na Bahamách strávíte nezapomenutelný den v luxusním plážovém klubu Virgin Voyages Bimini Beach Club.

Středomoří: Vydejte se z Barcelony na týdenní plavbu do neodolatelných středomořských destinací jako Marseille, Monako, Toulon, Gibraltar, navštivte Ajaccio na Korsice, Olbia či Cagliari na Sardinii nebo novou destinaci Marina di Carrara. Čeká Vás i prodloužená zastávka na magickém ostrově Ibiza, kde po dni na pláži můžete strávit noc v tanečním klubu.

Virgin Voyages App Aplikace Sailor pro smart telefon: online check-in, rezervace aktivit nebo stolu na večeři, rezervace exkurzí Shore Things, informace o plavbě a programu, donáška šampaňského nebo občerstvení jednoduchým potřesením či poklepáním po telefonu (funkce "Shake For Champagne. Tap for Snacks. ") ....   

V cene plavby je zahrnuté

• Ubytování ve vybrané kategorii
• Plná penze ve všech lodních restauracích
• WiFi s možností dokoupení služby Premium
• Účast na denních i večerních aktivitách
• Využívání zařízení na lodi, včetně fitness centra
• Účast na širokém výběru skupinových cvičení
• Základní nápoje (voda, ovocné džusy, nealkoholické nápoje a soda, čaj a americká / překapávaná káva)
• Spropitné pro personál
• Přístavní poplatky

V ceně není zahrnuto
• Ostatní nápoje. Možnost dokoupení balíčku BarTab a možnost získání bonusu: za každých 300 USD útraty získáte bonus na dalších 50 až 100 USD, v závislosti na aktuální nabídky.
• Kyvadlová doprava v přístavech a fakultativní výlety - různé ceny podle itineráře a druhu exkurze
• Doprava do / z přístavu nalodění - vylodění
• Cestovní pojištění - informujte se u nás o možnostech zakoupení
• Víza (pokud jsou potřeba)