Plavby Costa 2022 do Turecka a Řecka

Jedinečná a smyslná atmosféra, díky které jsou Benátky světovým unikátem, bude hosty provázet i na palubě výletní lodi Costa Venezia. Tradiční benátskou událostí je karneval, který je esencí všeho, co charakterizuje italskou kulturu, historii a tradice. V Benátkách na karneval narazíte kdekoliv, stačí vyjít na ulici a připojit se k večírku. Večírku, který je pro všechny...
 

Výletní loď Costa Venezia

S kapacitou 5 100 cestujících je výletní loď Costa Venezia navržená tak, aby nabídla cestujícím skutečný italský zážitek.
Lodní divadlo je inspirované benátským Teatro la Fenice, hlavní atrium připomíná Náměstí Svatého Marka a dekorace restaurací přenášejí na palubu tradiční architekturu benátských uliček a náměstí. Na palubě uvidíte i skutečné gondoly, vyrobené zručnými řemeslníky ze Squero di San Trovaso. Pro hosty se připravují lahůdky italské kuchyně a po celý den probíhá na palubách mezinárodně uznávaná italská zábava. Na pultech obchodů je k dostání atraktivní módní zboží i milé suvenýry.

Komfortní kajuty mnoha typů

Pohodlné kajuty splňují všechny nároky na moderní ubytování hotelového typu. Tato loď poskytuje i kajuty s vlastní terasou, ze které můžete vyjít přímo na otevřenou palubu lodi. Široká nabídka mnoha typů kajut umožňuje hostů vybrat si ubytování na lodi posle svých nároků i dovolenkového rozpočtu.
 


Nové plavby 2022 v Turecku a Řecku

Od května do listopadu 2022 bude výletní loď Costa Venezia plout ve vodách jihovýchodního Středomoří. Přístavem vyplutí bude Istanbul, fascinující velkoměsto rozložené na březích 2 kontinentů, studnice jedinečných památek a bohatých nákupních možností. Zastávky na trasách směřují na ikonická místa Egejské riviéry, na vyhledávané řecké ostrovy i do Athén.

NOVINKA: Plavba včetně letenky - 2 termíny s delegátem

Plavbu lodí Costa Venezia lze nyní rezervovat i s letenkou z Prahy a transfery do/z přístavu.
V termínech 12. 6. 22 a 21. 8. 22 lze tuto plavbu absolvovat se službami českého či slovenského delegáta.Nové itineráře plavebních okruhů výletní lodi Costa Venezia v Turecko a Řecku zahrnují 2 týdenní trasy a jeden spojený okruh. Nalodění je v Istanbulu, který má výborné letecké spojení s Prahou i Vídní. Trasy a časy kotvení jsou navržené tak, aby poskytly dostatečně dlouhý čas v přístavech a umožnily hostům vychutnat si naplno pobyt v každé destinaci. Však je také se na co koukat: města s bohatou historií, archeologická naleziště, místa zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO i nádherné pláže a malebná pobřeží.

Okružní plavby s návštevou Turecka a Řecka se budou střídat v týdenních intervalech, přičemž bude možné je nakombinovat do jedné 14denní plavby.

  • První trasa zahrnuje 2 dny v Istanbulu, městě rozloženém na 2 kontinentech, a návštěvu zajímavých tureckých destinací Izmir a Bodrum. Plavba pokračuje na řecký ostrov Mykonos a do Athén.
  • Druhá trasa zahrnuje rovněž 2 dni v Istanbulu a dále 2 dni v tureckém Kusadasi, odkud se vyráží na výlet do Efesu. Dalšími zastávkami jsou řecké ostrovy Rhodos a Kréta s přístavem Heraklion.

Cena týdenní plavby s plnou penzí začíná již od cca 13 860 Kč/ osoba, až 2 děti do 18 let na přistýlkách mají výraznou slevu.

 

  Vyhledej plavby Costa Venezia z Istanbulu 

Zpět na seznam novinek