Plavby lodí Costa Deliziosa s novým interiérem

Výletní loď Costa Deliziosa se plaví po mořích celého světa již 12 let. Právě stáří interiérů již volalo po renovaci, která by lodi dodala svěží a moderní vzhled.

Zrenovovaná zařízení lodi Costa Deliziosa

Nový kabát oblékly především stravovací zařízení, novotou září ale i wellness Solemio Spa a bazén s opalovacím zázemím. Těšit se můžete i na nové obchody se zajímavým zbožím.

Restaurace Archipelageo
Pro novotou zářící restauraci byl navržen udržitelný design, ve kterém se třeba využilo pro dekoraci regenerované dřevo vyplavené moře. Hosté si tu vychutnají menu navržené třemi šéfkuchaři oceněnými Michelinskou hvězdou (Barbieri, León, Darroze). 

Sushino Costa
Skutečné "sushi bistro" na moři přináší chuťové zážitky z japonské kuchyně. K dispozici je několik míst u stolu, jídlo je ale možné odnést i s sebou. Objevujte lahodné kousky nigiri, maki či sashimi nebo si objednejte degustační balíček UNLIMITED EXPERIENCE. 

Rychlá občerstvení
Pizzu Made in Italy připravovanou na místě z čerstvého droždí a kvalitních surovin můžete vyzkoušet v Pizzeria Pummid'Oro na palubě 10.
Salty Beach Street Food na palubě 9 je otevřeno také v noci a na polubu posílá vůně hamburgerů, italského plněného chleba focaccia, hranolek a pečiva od renomovaného šéfcukráře Sal De Riso®.

 

Plavby Costa Deliziosa

Středně velká výletní loď o kapacitě kolem 2 500 hostí se plaví během léta východním Středomořím a kotví v turisticky atraktivních přístavech Kotor, Bari či u řeckých ostrovů Mykonos a Santorini. To jsou místa, kam se obří výletní lodě díky svým rozměrům nedostanou.

I v roce 2024 se tento plovoucí výletní resort vydá na plavbu kolem světa. Tato oblíbená cesta do padesátky destinací je velice žádaná a oblíbená u cestovatelů, kteří disponují volným časem. Zasněte se při pohledu na obzor a přeneste se do dob dávných mořeplavců a objevitelů.

Odkazy k tématu:
Loď Costa Deliziosa
Plavby kolem světa
Plavby Costa Deliziosa ve Středomoří

 

 
Zpět na seznam novinek