Křest lodi MSC Seascape v New Yorku

Americké New York City se stalo dějištěm slavnostního křtu nová vlajkové lodi flotily MSC Cruises. Výletní plavidlo MSC Seascape bylo slavnostně pokřtěno ve středu 7. prosince 2022 v Manhattanském Cruise terminálu. Žádný takový slavností obřad křtu by se samozřejmě neobešel bez přítomnosti Sophie Loren, která pokřtí již svou 18. loď ve flotile MSC Cruises.

MSC Seascape bude první lodí společnosti, která bude pokřtěna v New Yorku, což demonstruje oddanost MSC Cruises severoamerickému trhu výletních lodí a její budoucí expanzi do New Yorku a do destinací na severovýchod amerického kontinentu.

To nejlepší z výletní lodě MSC Seascape

Dovolenkové plavidlo MSC Seascape nabídne svým hostům zážitek, který skutečně spojuje hosty s mořem, krásným designem, a působivými venkovními prostory. Je druhou lodí třídy Seaside EVO, která definitivně změnila očekávání hostů na plavbách v Karibiku. Mezi hlavní zajímavosti nové lodi patří:

  • Technologicky vyspělé možnosti zábavy na palubě, včetně vzrušující jízdy na novém ROBOTRONu, který v sobě spojuje dechberoucí vzrušení z horské dráhy na moři v kombinaci s moderní hudbou.
  • Nových 6 představení plných exkluzivní palubní zábavy s interaktivními prvky.
  • Nově navržené dětské prostory na 700 m2 se špičkovými možnostmi zábavy pro děti od 0 do 17 let.
  • 2 270 kajut s 12 různými druhy apartmá, včetně ikonických apartmá na zádi lodi s širokým úhlem výhledu.
  • 11 stravovacích zařízení, 19 barů a salonků s mnoha možnostmi pro stravování a vychutnání si drinků.
  • Šest bazénů, včetně ohromujícího Infinity Pool na zádi s neuvěřitelným výhledem na oceán.
  • Největší a nejluxusnější MSC Yacht Club ve flotile MSC Cruises s rozsáhlým výhledem na oceán z přední části lodi.
  • Rozsáhlá široká promenáda na horných palubách, která přivádí hosty blíže k moři.
  • Velkolepý most Bridge of Sighs se skleněnou podlahou na palubě 16 s jedinečným výhledem na moře.

Ekologie a udržitelnost plaveb

Technologický pokrok a jasný důraz ochranu životního prostředí je zásadní i pro loďařský průmysl. Ekologické technologie MSC Seascape zahrnují systémy na 4 motorech Wartsila 14V 46F, které snižují emise kysličníků dusíku až o 90 % přeměnou plynu na neškodný dusík a vodu. Hybridní systém čištění výfukových plynů plavidla odstraňuje až 98 % oxidů síry z emisí.
Plavidlo je vybaveno nejmodernějšími systémy čištění odpadních vod, jejichž standardy čištění překračují většinu pozemních čistíren odpadních vod, a je také vybaveno pokročilými systémy nakládání s odpady, pobřežní stráží USA, nejmodernějšími systémy pro prevence úniku oleje z prostor strojního zařízení a řada účinných zlepšení energetické účinnosti – od systémů rekuperace tepla po energeticky úsporné LED osvětlení. Plavidlo bude vybaveno také systémem řízení hluku vyzařovaného pod vodou, který sníží potenciální účinky na mořské savce.

VYHLEDEJ PLAVBY MSC Seascape 

Kam vyplout na MSC Seascape v roce 2023?

Do sluncem zalitého Karibiku se vyplouvá z Miami a v nabídce jsou 2 různé trasy:

  

 

Související články:
Lodní společnost MSC Cruises
Loď MSC Seascape
Nový terminál v Miami pro plavby lodí MSC
Destinace Karibik

Zpět na seznam novinek